Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/devhero/domains/florita.devhero.pl/releases/20160818170624/Packages/Application/TYPO3.TYPO3CR/Classes/TYPO3/TYPO3CR/Domain/Utility/NodePaths.php on line 180

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/devhero/domains/florita.devhero.pl/releases/20160818170624/Packages/Libraries/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2640
Transport - O firmie - Hurtownia Kwiatów FLORITA

Oferujemy przewóz towarów samochodami i naczepami chłodniczymi. Własny tabor nowoczesnych pojazdów pozwala nam na transportowanie wielu delikatnych towarów, nie tylko kwiatów. Przewozimy żywność w kontrolowanej temperaturze, także farmaceutyki, a nawet elektronikę. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w najnowsze agregaty chłodnicze Thermo King, nadajniki i monitoring GPS. Spełniają też najostrzejsze normy emisji spalin.

W naszej pracy cenimy sobie przede wszystkim solidność i terminowość, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu klientów na rynku transportowym. Stawiamy na długotrwałą współpracę i gwarantujemy sprawną organizację przewozów na terenie całej Unii Europejskiej.

Stawimy tylko na pewnych i sprawdzonych ludzi. Właśnie dlatego nasi kierowcy są pracownikami doświadczonymi i kompetentnymi. Często jeżdżą w dwuosobowych obsadach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować, że towary zostaną dostarczone na czas, ale przede wszystkim bezpiecznie.