Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/devhero/domains/florita.devhero.pl/releases/20160818170624/Packages/Application/TYPO3.TYPO3CR/Classes/TYPO3/TYPO3CR/Domain/Utility/NodePaths.php on line 180

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/devhero/domains/florita.devhero.pl/releases/20160818170624/Packages/Libraries/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2640
Gospodarstwo ogrodnicze - O firmie - Hurtownia Kwiatów FLORITA

Gospodarstwo ogrodnicze Florita od trzech pokoleń specjalizuje się w uprawie ozdobnych roślin cebulowych. Z cebul tulipanów, lilii oraz bulw mieczyków produkujemy kwiaty cięte, które następnie sprzedajmy na terenie całej Polski, a także eksportujemy do Federacji Rosyjskiej.

Głównymi odbiorcami naszych kwiatów są kwiaciarnie, ale także duże sieci handlowe, restauracje, hotele. Współpracujemy z wieloma firmami na terenie kraju. Poza tym mieszkańcy Bydgoszczy i okolic wiedzą, że właśnie u nas kupią najpiękniejsze tulipany i róże.

Ważnym kanałem dystrybucji uprawianych kwiatów jest własna Hurtownia Florita, obejmująca swoim zasięgiem województwo Kujawsko – pomorskie oraz Wielkopolskę. Kwiaty dostarczamy także do odbiorców na giełdach hurtowych w Poznaniu i Gdańsku. Współpracujemy również z licznymi hurtowniami w województwie Zachodniopomorskim.

Nasze gospodarstwo prowadzone jest od wielu pokoleń. Z każdym kolejnym poszerzamy wiedzę i doświadczenie, ufając, że nasza oferta coraz lepiej spełnia wymagania klientów.