Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/devhero/domains/florita.devhero.pl/releases/20160818170624/Packages/Application/TYPO3.TYPO3CR/Classes/TYPO3/TYPO3CR/Domain/Utility/NodePaths.php on line 180

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/devhero/domains/florita.devhero.pl/releases/20160818170624/Packages/Libraries/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2640
O firmie - Hurtownia Kwiatów FLORITA

Florita to firma rodzinna koncentrującą się w trzech obszarach działalności.

Gospodarstwo ogrodnicze, założone przez dziadka obecnego właściciela w 1935 roku w Wilnie i działające do dzisiaj w Bydgoszczy. Od lat 60tych XX wieku specjalizuje się w uprawie cebulowych roślin ozdobnych – tulipanów, mieczyków, lilii.
Hurtownia kwiatów. Od 1991 roku zaopatruje kompleksowo kwiaciarnie w kwiaty cięte, rośliny ozdobne, zieleń dekoracyjną, akcesoria florystyczne na terenie województwa kujawsko – pomorskiego. Działająca od kilku lat filia w Koninie zdobywa nowych klientów w znacznej części Wielkopolski. Zapraszając odbiorców do współpracy, gwarantujemy także stałe dostawy realizowane własnym transportem.
Firma transportowa. Potrzeba zapewnienia profesjonalnego transportu chłodniczego kwiatów spowodowała inwestycje w nowoczesne samochody chłodnicze. Otrzymana w 2011 roku międzynarodowa licencja na wykonywanie przewozów na terenie Unii Europejskiej otworzyła nowy rozdział. W chwili obecnej to przewozy schłodzonej żywności, farmaceutyków, a także elektroniki przeważają w operacjach transportowych realizowanych w krajach UE. Od powstania firma jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych – członka IRU /International Road Transport Union/.

Czym się zajmujemy?