Nowa strona internetowa Florita

Florita istnieje od 1935 roku. Jesteśmy firmą z tradycjami. Nie oznacza to jednak, że nie jesteśmy nowocześni. Właśnie dlatego oddajemy do państwa dyspozycji zupełnie nową stronę internetową.

Nowa strona została stworzona zgodnie z najnowszymi standardami web design. Ma być przede wszystkim dla naszych klientów. Zadbaliśmy o to, aby była czytelna na różnych urządzeniach. Serwis może odwiedzać zarówno na komputerze z 24-calowym monitorem, laptopie, tablecie, a także smartfonie. Wygląd strony idealnie dopasowuje się do rozmiaru wyświetlacza.

Ale strona internetowa to zaledwie początek i tylko jeden z fragmentów naszej nowej strategii. Przygotowaliśmy zupełnie nową identyfikację. Postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesność, ale także czytelność i prostotę. Mamy nadzieję, że nowa identyfikacja, w tym logo i strona internetowa, przypadną Państwu do gustu.

Jednocześnie zapewniamy, że nic się nie zmieni w naszej współpracy z partnerami i kontrahentami. Przez wiele lat wypracowaliśmy sobie opinię firmy solidnej i terminowej. Nowa identyfikacja nic w tej kwestii nie zmienia. Wręcz przeciwnie – motywuje nas do jeszcze bardziej wzmożonej pracy.